Sagatavošana skolaiLai nodrošinātu individuālo pieeju un sasniegtu rezultātus, šajās grupu nodarbībās piedalās ne vairāk par trim bērniem.

Mūsu nodarbības sastāv no četriem lieliem blokiem:

1.Valodas prasmes. Apgūstam burtus, trenējam fonemātisko dzirdi (spēju atšķirt skaņas vārdos), mācamies salikt vārdus no burtiem, un ar dažādu vingrinājumu palīdzību trenējam roku turpmākai rakstīšanai. Mācāmies lasīt – atsevišķus vārdus, frāzes, teikumus, nelielas grāmatiņas. Nodarbību laikā arī papildinām vārdu krājumu un pilnveidojam runas prasmes.

2. Matemātiskas prasmes. Apgūstam ciparus, pilnveidojam skaitīšanas iemaņas, iepazināmies ar skaitļu šķirām, daudzciparu skaitļiem un skaitļa sastāvu, apgūstam aritmētiskās darbības (saskaitīšana, atņemšana, reizināšana un dalīšana), u. c.

3. Praktiskās un mākslinieciskās prasmes. Ar mūsu daudzveidīgo Montesori materiālu klāsta palīdzību attīstām uzmanības koncentrēšanas iemaņas, pilnveidojam roku koordināciju, mazo motoriku, kā arī attīstām gribasspēku.

4.Dabaszinības un sociālās zinības. Mācamies dažādas interesantas tēmas, piemēram, cilvēka ķermenis, dzīvnieku un augu veidi, Visums u. c. Mācamies orientēties laikā (gadalaiks, mēnesis, datums, nedēļas diena, laiks pēc pulksteņa).

Nodarbības ilgums: viena stunda. Nodarbības beigās sniedzam vecākiem vispusīgu atgriezenisko saiti par bērna panākumiem.

Cenas:
Iepazīšanās nodarbība - 15 eiro.
Viena nodarbība - 20 eiro.
Abonements četrām nodarbībām - 65 eiro (jāizmanto piecu nedēļu laikā).
Abonements astoņām nodarbībām - 105 eiro (jāizmanto piecu nedēļu laikā).

Pieteikties nodarbībai var sadaļā "Sazināties ar mums".
Sazināties ar mums
Kontaktinformācija un pieteikšanās nodarbībām
Tālrunis: +371 26094709
E-pasts: montessoristudija@gmail.com
Stabu 92-2, Rīga LV-1009
Jūsu vārds
Tālrunis
E-pasts
Bērna vārds un vecums
Nodarbības veids
Nodarbības datums
Komentārs
Made on
Tilda